2#Czakry

Czakra jest centrum energetycznym w organizmie ludzkim, które odbiera, przetwarza i przekazuje informacje o szczególnych aspektach istnienia i doświadczenia. Czakra sanskrycka "dosłownie oznacza koło", które jest odpowiednią nazwą dla tych portali energii, ponieważ obracają się kołowo tak jak koło. To pomaga pomyśleć o czakrach jako obrotowych drzwiach między ludzkim ciałem a światem zewnętrznym.

Istnieje wiele sytuacji, w których może być stosowana moc uzdrawiania koralików, moc uzdrawiająca czakry. Na przykład osoby będące skażone alkoholizmem, poważnymi chorobami, trwałym bólem lub kłopotami psychicznymi często uważają, że bransoletki są niezbędne na drodze do powrotu do zdrowia. Powodem może być to, że bransoletki uzdrawiające czakry działają przez przesuwanie mentalnego skupienia się na negatywnym myśleniu emocjonalnym na bardziej zamożne i pozytywne spojrzenie na życie. Powoduje to, że użytkownik będzie bardziej optymistyczny i rozwiązywał problemy dużo lepiej. To pomaga ludziom zapobiec pogrążaniu się w kłopotach, a zamiast tego, zaczynają skupiać się na jasnej ścieżce naprzód.

Bardzo czcigodna czakra, korona/korony znajduje się na szczycie głowy i mówi się, że zawiera tysiąc płatków. Jest biała jeśli chodzi o kolor. To bardzo duchowe centrum energii, które łączy nas z oświeceniem i Bogiem. Z tego centrum możemy zbudować most do naszej wyższej jaźni, części naszej świadomości, która jest powyżej nas lub powyżej naszego obecnego stanu. Z punktu widzenia ewolucji ta czakra jest najwyższym punktem, tam, gdzie wiedza duchowa może wejść w naszą świadomość.

Czakry istnieją, ponieważ jesteśmy organami energetycznymi reprezentującymi aktywność naszych narządów i gruczołów, a więc w 7 dużych systemach czakr 6 są reprezentowanych w tułowiu i głowie, ponieważ tam mamy wszystkie główne organy i gruczoły. Siódma część czakry korony jest przedstawiona trochę nad głową, ponieważ to nasze połączenie z źródłem lub wyższym ja. Jeśli ludzie mówią lub wizualizują sobie coś fajnego, jest to poprawne, ponieważ nazywamy innych jako mniejsze czakry.

Powiedzmy to w prostych słowach i zobaczmy, jak energia życia jest powiązana z systemem czakr. Wszyscy dostajemy energię życia z jedzenia, które jemy, ale tylko częściowo. Nasze spożycie żywności nie może obejmować wszystkich częstotliwości energii potrzebnych do życia w ciągu dnia. Jeśli weźmiemy pod uwagę cały zakres częstotliwości energii, organizm ludzki musi żyć naprawdę (a nie tylko bezmyślnie), bo musi istnieć inne źródło energii, które można po prostu określić jako pole energii.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak otworzyć czakry duchowe

Czakry