Jak otworzyć czakry duchowe

Teksty opisujące czakrę są tak stare, jak upaniszady czy joga. Objawem polepszania się pracy czakr, jest przekazanie własnej osobie przez ciało tego, co robiono w swojej świadomości. Kiedy dana osoba coś zmienia co do sposobu myślenia bądź działania , przekazując wiadomość komunikowaną przez objaw, objaw nie ma już powodu bycia i może zostać zwolniony, w zależności od tego,w co dana osoba uwierzy.

Czakry ludzkie w zależności od ich umiejscowienia w ludzkim ciele ułatwiają pracę pewnych narządów i układów ciała poprzez dostarczanie energii (i informacji) z zewnątrz oraz emitowanie zużytej energii (i informacji) z wewnątrz określonych narządów i organów. W ten sposób energia jest utrzymywana w równowadze w ludzkim organizmie. Podobnie jak w przypadku oddychania: wdychasz tlen i oddychasz dwutlenkiem węgla. Sytuacja ta ma również miejsce, jeśli chodzi o spożywanie posiłków. Najpierw jesz jedzenie i pijesz wodę, a następnie, uwalniasz to, co pozostało poza.

Te czakry lub centra energii działają jak pompy lub zawory, regulując przepływ energii przez nasz system energetyczny. Funkcjonowanie czakr odzwierciedla podejmowane przez nas decyzje dotyczące sposobu reagowania na warunki w naszym życiu. Otwieramy i zamykamy te zawory, kiedy zdecydujemy, co myśleć, i co czuć, i przez który filtr percepcyjny wybieramy, aby doświadczyć otaczającego nas świata.

Jednak większość joginów (zarówno indyjskich, jak i zachodnich) znają system siedmiu czakr jedynie poprzez prace z XVI w. Puriandandy, a raczej poprzez stosunkowo niespójne i mylące tłumaczenie, wykonane w 1918 roku.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

2#Czakry

Czakry