Przewodnik o przebudzeniu - siedmiu - czakry

Dajmy no to i weźmy pod uwagę czakry. Są one nieodłączną częścią naszej osoby. Mamy je zawsze przy sobie. Nasze życie zasilane jest energią elektryczną i niewidzialną. I nie, nie mówimy o tym kopnięciu od ostatniego latte. Przyjrzyjmy się siedmiu czakrom - czym one są, co to znaczy i jak możemy je wykorzystać, aby zrównoważyć siebie i funkcjonować lepiej niż kiedykolwiek.

Znany jest również jako kwiat lotosu, który opiera się na czakrach głowy. Czakra ta łączy nas z boskim źródłem, Bogiem lub uniwersalną świadomością. Kiedy czakra jest otwarta, czujemy, że energia napełnia nasze ciało i łączy nas ze wszystkimi innymi istotami na tej planecie. W nasieniu tej czakry dowiadujemy się, że jesteśmy czystą świadomością, połączeni ze sobą i zasadniczo wszystkimi.

Kiedy moje wahadło rusza się w przód i w tył, oznacza to, że znajduje się w pozycji "spoczynku" lub w pozycji wyjściowej. Zazwyczaj trzymam ją w pozycji spoczynkowej i proszę o wskazanie statusu czakry lub połączenia się z czakrą, Kołysanie w okrągły sposób, jeśli pozostaje w pozycji spoczynku i jest powolne, możesz przenieść to jeśli chcesz obrócić ją na łańcuch, który możesz znaleźć nawet jeśli ma złamaną końcówkę. Mimo to nadal działa, a czasami biegunowość czyni różnicę tego, dlaczego wahadełko tak się zachowuje.

Robiąc medytację na każdej z siedmiu czakr, możesz wyczuwać ich zdrowie, a potem oczyścić je i zrównoważyć. Ważne jest, aby czakry zarówno oczyszczone, jak i wyważone byłe połączone ze sobą w harmonii i współgrał ze sobą tak, ab można było zachować równowagę podczas wykonywania codziennych czynności. To jest coś, co można zrobić raz w tygodniu, lub częściej, jeśli jesteś chętny, aby utrzymać zdrowie całego swojego ciała w porządku.

Kamienie i czakry.

Agat (powaga, jędrność, równowaga, rozpuszczanie negatywnych emocje, ochrona wewnętrznego ja, stymulowanie szacunku dla własnego ciała).

Krwawnik (krwista jaspis: oczyszczanie, pobudzanie twórczości, poczucie bezpieczeństwa w naturalnym cyklu życiowym).

Carnelian. Garnet (napęd, siła woli, pewność siebie: wspomaganie leczenia choroby narządów płciowych).

Hematyt (siła, energia).

Czerwony Jasper. Obsydian (powoduje uwolnienie uśpionego, naturalnego potencjału).

Czarny Onyx. Czerwony koral (zachęca do elastyczności, pozostając zakorzeniony w sobie, płynąc wraz z życiem).

Rodonit. Ruby (harmoniczna synteza między miłością fizyczną i duchową).

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

2#Czakry

Jak otworzyć czakry duchowe

Czakry