Czakry

Witamy w świecie czakr. Jesteśmy jednym z najlepszych studiów oraz uzdrowisk.

Technika testowania oraz diagnozowania czakr, znana również jako technika testowania czakramów, została opracowana przez rosyjskiego uczonego i jest także stosowana w nowym polu naukowym. Możesz zobaczyć przykład "stanu energii czakramów”. Pokazuje wszystkie siedem czakr, które pracują w harmonii i są doskonale wyważone (bardzo rzadko w praktyce). Obraz jest uprzejmością międzynarodowego instytutu społecznego badania czakramów.

Zwróć uwagę na wszystkie formy energii mięśniowej, która ciągnie mięśni do wewnątrz - od skóry do kości, od linii środkowej do wewnątrz i od obrzeża do rdzenia. Zwróć uwagę na wpływ grawitacji i upewnij się, że cztery naroża nóg, kolan i miednicy są równe (jest to dobry powód, jeśli kwadrat jest symbolem ziemi). Trzymaj się tak dłużej, aby zwiększyć wytrzymałość i siłę.

Jeśli pamiętasz lekcje fizyki w swojej szkole średniej lub na uniwersytecie, możesz przypomnieć sobie o polu elektromagnetycznym i o tym, jak informacje są przekazywane przez fale. Informacje są kodowane i przenoszone przez falę energii poprzez modulację. Tak czakry odbierają i przekazują informacje. Fala energii może być modulowana falą informacyjną.

Wykształceni ludzie na całym świecie, którzy znają czakry oferują zabiegi z kultur na całym świecie. Usługi obejmują terapię masażami w celu zmniejszenia stresu, pobudzenia krążenia, łagodzenia bólu mięśni i zapewnienia całkowitego odprężenia; Terapie przeciwzmarszczkowe przeznaczone do odżywiania i ożywienia skóry można również stosować jednocześnie prowadząc pracę nad czakrami własnymi bądź swoich klientów.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

2#Czakry

Jak otworzyć czakry duchowe